KRAKÓW

 

 

 

Łąki Pychowickie

ŁĄKI PYCHOWICKIE i UROCZYSKO GÓRKA PYCHOWICKA

 

Ogromne łąki, na których można się zgubić. Tuż obok mamy kawałek bardzo ładnego lasu z dwiema małymi jaskiniami do odkrycia. Niemal zawsze można tutaj spotkać kogoś z psem. Czyste, ciekawe, idealne na spacer miejsce.

Psi Park na Strzelców

PSI PARK NA STRZELCÓW

 

Idealne miejsce do socjalizacji szczeniaka. Niezbyt wielki, ale w zupełności wystarczający teren, ogrodzony siatką. Obok jest duży, zawsze pusty parking. Mamy kawałek trawy, dużą piaskownicę, ławki i kosze. A najważniejsze - tutaj rządzą PSY.

Przylasek Rusiecki

PRZYLASEK RUSIECKI

 

Duuuuużo wody! Jeziorko przy jeziorku, wszystko połączone groblami. Raj dla psów, które kochają pływać i wyławiać z wody patyki. Niestety to też raj dla wędkarzy, więc bywa tłoczno.

Wisła koło Przylasku Rusieckiego

WISŁA koło PRZYLASKU RUSIECKIEGO

 

Tutaj są jedne z najpiękniejszych zachodów słońca. Długa kamienista plaża i kawał łąki do biegania za zającami. Mało kto się tutaj zapuszcza, więc miejsce jest idealne, żeby wybiegać takiego psa, którego nigdzie indziej nie spuścicie ze smyczy.

Wisła koło Przylasku Rusieckiego

LASEK WOLSKI od strony Obserwatorium

 

Dobry punkt wypadowy do spaceru po Lasku Wolskim. Nie spotkacie zbyt wielu ludzi, a jeśli już będą, to najpewniej z psami. Trzeba uważac na rowerzystów.

Brzegi

BRZEGI

 

Dla tych, których psy kochają wodę. Bardzo duży zbiornik i rozległe tereny dookoła pozwolą najpierw psa wykąpać, a później wysuszyć przed powrotem do auta. Niestety śmieci w dużej ilości są nieodłącznym elementem krajobrazu.

Brzegi

BRZEGI - spacer wzdłuż Wisły

 

Niedługi spokojny spacer z kapliczką Jana Niepomucena na końcu. Po drodze mamy sporą szansę na obserwacje saren, pasących się na polach. I ładniejsza pogoda, tym więcej ludzi.

Lasek przy Żywieckiej

LASEK przy ŻYWIECKIEJ

 

Niewielki las, podzielony ulicą Żywiecką na dwie części. Można spotkać sporo przyjaźnie nastawionych psów.  W pakiecie mamy także patyki (jak to w lesie). Dość brudno niestety, ale myślę że warto tutaj zajrzeć przynajmniej raz.